Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY

2 participanți

In jos

O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY Empty O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY

Mesaj Scris de Soony' Mier Feb 27, 2013 10:44 am

Pe data de 27.02.2013 in jurul orei 19.30 eram pe servar ma jucam.... Eram la X pazeam Bmb care era in fata mea, il omor pe Sm|LeY, la peste 3 secunde SLAY, il intreb de ce imi dai slay??? imi raspunde ca stateam la X si nu am voie, ai reamintesc ca eu sunt CT si asta trebuie sa fac, in continuare mi-am vazut de treaba mea, urmatoru joc tot pe Sm|LeY il omor la el in baza el fiind tero si stand cu awp in baza, ai zis uite tu fiind tero nu trebuie sa stai cu awp in baza daca esti chiar asa corect, la care iar imi da slay, nu ai zic nimic ies.... Doresc sa se ia masuri cu acest admin de 2 lei care vrea sa faca el regulii dupa urechea lui, Specific si stiu ca si k tero ai voie sa stai cu awp in baza un minut dar asta doar daca nu ai BMB!!!!! DORESC SA SE I-A MASURI SI SA FIU LASAT SA JOC, SI MAI DORESC SI RESPECT MAI ALES DIN PARTEA ADMINIILOR, EU PT EI SUNT UN MUSAFIR!!!! APRECIEZ ADMINI CA "JOKER CU K" SI "DANEELE" CARE AU FOST FOARTE INTELEGATURI SI COMUNICATIVI... MULTUMESC, Soony"

Soony'
Vizitator


Sus In jos

O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY Empty Re: O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY

Mesaj Scris de STR Joi Feb 28, 2013 12:14 am

il locul tau nu mai intram pe sv..ai intran cu el nume intai cu con..ceva cu B..nuscum...ti dat ruin la 5 min intri cu soony..schimbi numele ce ala vechi si dp imediat cu sonny..era si ciomu pe sv..am zis sa te lasam
STR
STR
Moderator

Mesaje : 46
Inscris la : 23/02/2013
Varsta : 31
Voturi : 0

Sus In jos

O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY Empty Re: O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY

Mesaj Scris de daneel Joi Feb 28, 2013 3:12 am

Infine, nici macar nu se afla la Topicul Reclamatii acest post...


T.C
daneel
daneel
Fondator PUB.malware-site.www

Mesaje : 96
Inscris la : 16/02/2013
Varsta : 35
Voturi : 43

https://pubb.forumgratuit.ro

Sus In jos

O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY Empty Re: O problema cu un admin!!!!! Sm|LeY

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum